Tropheus duboisi – Žvaigždėtasis trofėjus
Posted by

Tropheus duboisi – Žvaigždėtasis trofėjus

Žvaigždėtasis trofėjus

Tropheus duboisi gyvena Tanganikos ež. Laikosi uolų zonose prie krantų. 

Kūno ilgis iki 15 cm, paprastai iki 12 cm.

Pagrindinė spalva juodai-žydra, galva matinės-žydros iki pilkai-žydros spalvos, žvynai su tamsiu apvadu. Nuo priekinės nugaros peleko dalies iki pilvo peleko eina plati gelsvos iki baltos spalvos vertikali juosta. Neporiniai pelekai juodai-žydri su tamsiais kraštais ir dėmelėmis nuo baltos iki geltonos spalvos.

Jaunikliai tamsiai-mėlyni iki juodų su daugybe baltų dėmelių ant kūno, galvos ir pelekų.

Kūnas kiek pailgas, kaktos linija kylanti link nugaros profilio, kuris palaipsniui žemėja link uodegos. Galva didelė, akys didelės, burna apatinė. Nugaros pelekas ilgas, pilvo pelekai užaštrinti, pas patiną didesni.

Akvariume žuvys susiburia į grupę, kurioje laikosi hierarchijos (jeigu patinai neišaugę kartu, tai tarp jų prasideda kovos dėl pirmumo teisės, kurios gali baigtis mirtimi), laikosi apatiniame ir viduriniame vandens sluoksniuose, mėgsta slėptuves, gali nukandžioti ir iškasinėti augalus.

Galima laikyti grupę iš keturių ir daigiau žuvų akvariume nuo 100 cm su kitais ciklidais iš Tanganikos ež., slėptuvių skaičius turėtų viršyti žuvų skaičių, galima sodinti tvirtus augalus su kietais lapais. Vanduo: 24-27 C, dH 7-20, pH 7,2-8,5. Maistas: augalinis, papildytas gyvu, pakaitalai.

Neršto metu nerekomenduojama poros perkelti į neršimo akvariumą, kadangi grupė gali nebepriimti jos atgal į savo būrį. Ikrų neršimas gali vykti tiek virš substrato (akmens, grunto), tiek ir prie vandens paviršiaus. Patelė inkubuoja ikrus burnoje 4-6 sav. Mažyliai plaukioja paviršiuje. Pradinis maistas: ciklopo naupilijos, artemijos. Lytiškai subręsta 12-15 mėn.

0 0 1025 06 kovo, 2016 Tropheus šeima kovo 6, 2016

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE