Žalsvai Melsvas Alfaro (Alfaro cultratus)
Posted by

Žalsvai Melsvas Alfaro (Alfaro cultratus)

Žalsvai Melsvas Alfaro

Žalsvai Melsvas Alfaro (Alfaro cultratus) gyvena: Centrinė Amerika, Karibų jūros pakrantės ir šiaurinis Amazonės upės baseinas Brazilijoje. Mėgsta mažus tvenkinius, taip pat ir su kiek suriu vandeniu.

Centrinės Amerikos žuvų ilgis iki 10 cm, Amazonės upės baseine iki 6 cm .

Kūnas ilgas, gana aukštas, suplotas iš šonų, ypatingai uodegos srityje. Per apatinę kūno dalį tęsiasi peilio formos atauga, sudaryta iš žvynų.

Kūnas permatomas, stuburas gerai matomas apšvietus.

Pagrindinė spalva nuo šviesiai iki žaliai-rudos, šiek tiek su mėlynu blisgesiu, kuris matomas priklausomai nuo žuvies savijautos ir apšvietimo kampo. Pelekai nuo skaidrių iki geltonai-žalių, ant nugaros peleko yra mažų juodų taškelių. Patinas mažesnis, turi gonopodijų, yra ryškesnių spalvų.

Ikrai apvaisinami patelės kūne ir gimsta pilnai susiformavęs mailius, iškarto pradėdamas gaudyti maistą.

Žalsvai Melsvas Alfaro

Tai būrinė, judri, kiek agresyvi žuvis, plaukioja negiliai, mėgstanti srovę.

Galima laikyti bendrame akvariume, gausiai apsodintame augalais, bet turinčiame laisvos vietos viršutinėje dalyje plaukiojimui. Vandens temperatūra: 24-28 C, dH 5-18, pH 6,5-8,2, galima įberti druskos santykių 0,5-3 g/l. Maistas gyvas, augalinis. Nuo dugno maisto neima.

Veisimas gali vykti ir bendrame ir veisimui skirtame akvariume su tais pačiais vandens parametrais, kaip ir įprastai. Reikalingi smulkialapiai ir plaukiojantys augalai. Silpna aeracija. Veisimui naudojama žuvų grupė, todėl kad dėl anatominių skirtumų (kairiojo ir dešiniojo lytinių organų išdėstymo) ne kiekvienas patinas gali pasiekti patelę. Nėštumas trunka 37-60 dienų. Žuvys savo mailiaus nevalgo. Pradinis maistas: gyvosios dulkės, galima maitinti kiaušinio tryniu. Subręsta 6-7 mėnesių.

0 0 1320 15 balandžio, 2015 Gyvavedės žuvys balandžio 15, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE