Nannacara anomala – Žalioji nannacara
Posted by

Nannacara anomala – Žalioji nannacara

Nannacara anomala – Žalioji nannacara

Nannacara anomala – Žalioji nannacara gyvena šiaurinėje Pietų Amerikos dalyje.

Patino kūno ilgis iki 8 cm, patelės mažesnės.

Kūnas kiek pailgas, iš šonų suplotas, nugaros ir pilvo profiliai kiek išlenkti. Nugaros pelekas ilgas, minkštoji analinio ir nugaros peleko dalys užaštrintos, ypatingai pas patiną.

[sociallocker]

Pas patiną nugara alyviniai-žalia, šonas žalsvos iki bronzinės spalvos, pilvas oranžinis. Tamsios dėmės ant žvynų sukuria trūkinėjančias išilgines juostas. Kartais ant kūno atsiranda tamsi išilginė juosta. Pelekų spalvos gali būti skirtingos.

Nugaros pelekas šviesiai-žydras su tamsiomis dėmėmis tarp spindulių, su vyno raudonumo apvadu ir marmuro baltumo juosta po ja. Analinis ir uodegos pelekai šviesiai-oranžiniai, prie kraštų violetiniai.

Nugaros pelekas oranžinės-raudonos iki blizgančiai-žalios spalvos, su juodu arba šviesiu apvadu. Viršutinė ir apatinė uodegos peleko dalys rausvos. Analinis pelekas su oranžniu-raudonu apvadu.

Patelė molio geltonumo spalvos su tos pačios spalvos piešiniu, susidarančiu iš trūkinėjančių linijų. Tuo metu kai rūpinamasi ikrais, ant kūno atsiranda 2 juodai-rudos išilginės juostos, kurias kerta tokios pat spalvos 7 skersinės juostos.

Žuvys grunte nesikapsto, neliečia augalų, laikosi viduriniame ir apatiniame vandens sluoksniuose. Išskyrūs ikrų ir palikuonių priežiūros laikotarpį, sugyvena su kitomis rūšimis.

Iki 100 cm ilgio akvariume geriau laikyti porą, susidariusią iš žuvų grupės, galima ir su kitomis greitų žuvų rūšimis, gyvenančiomis viršutiniame ir viduriniame vandens sluoksniuose. Akvariume turėtų būti augalų, lygių plokščių akmenų, uolų. Vanduo: 22-26 C, dH 5-20, pH 6,5-7. Maistas: gyvas.

Nerštas porinis. Vanduo: 26-28 C, dH geriausia iki 15. Patelė padeda ikrus (iki 300 vnt.) ant lygaus akmens arba slėptuvėje ir 50 cm atstumu neprileidžia kitų žuvų, taip pat ir patino, kurį gali ir nužudyti. 150 cm ilgio akvariume patiną galima palikti. Inkubacinis periodas 2-3 paros, mažyliai plaukia po 5-6 parų saugomi patelės. Pradinis maistas: gyvosios dulkės, galima maitinti kiaušinio tryniu. Lytiškai subręsta 7-10 mėn.[/sociallocker]

0 0 1070 03 birželio, 2015 Nannacara šeima birželio 3, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE