Thayeria boehlkei – Thayeria pinvginas
Posted by

Thayeria boehlkei – Thayeria pinvginas

Thayeria boehlkei

Thayeria pinvginas (Thayeria boehlkei) Gyvena Marajono upėje (Peru).

Kūno ilgis iki 8 cm.

Kūnas pailgas, iš šonų suplotas. Analinis pelekas priekinėje dalyje ištemptas į apačią. Turi riebalinį peleką.

Nugara su žaliu persiliejimu, šonas pilkai-geltonas, pilvas rožinis iki baltai-sidabrinės spalvos. Nuo žiaunų dangtelio iki uodegos peleko pagrindo ir toliau į apačią eina plati juoda juosta, iš apačios apvesta auksaspalve linija. Pelekai bespalviai, uodegos ir nugaros pelekai prie pagrindo raudoni. Patinas lieknesnis.

Thayeria-boehlkei-4Tai taikios, būrinės, judrios žuvys, išsiskiria tuo, kad plaukioja palinkusios galva į viršų, laikosi viduriniame ir viršutiniame vandens sluoksniuose, išsigandusios gali iššokti iš vandens, maistą nuo grunto ima nenoriai.

Galima laikyti bendrame akvariume, uždengtame iš viršaus, vietomis apaugusiame augalais. Geriau laikyti didelę grupę žuvų rūšiniame akvariume. Vanduo: 23-26 C, dH iki 20 (jeigu ruošiamasi veisti, tai geriau, kad būtų dH iki10), pH 6-7,5. Maistas: gyvas, pakaitalai.

Neršto akvariumas nuo 40 cm ilgio porai, vandens lygis iki 20 cm, be grunto. 1-2 augalų krūmeliai, ant vandens paviršiaus vandens kopūstai. Šviesa natūrali, išsklaidyta. Vanduo: 25-28 C, dH 2-4, KH iki 0,5, pH 6-7. Jeigu patinas ir patelė nesiskiria, tai talpinama grupėlė žuvų. Patelė padeda apie 1000 ikrų. Po neršto žuvis reikia iškelti, vandenį pakeisti nauju, su tais pačiais parametrais. Inkubacinis periodas 1-2 paros, mažyliai pradeda plaukioti po 3-5 dienų. Pradinis maistas: gyvosios dulkės (infuzorijos, verpetės), galima duoti kiaušinio trynį. Lytiškai subręsta apie 1 metų amžiaus.

 

0 0 1441 21 balandžio, 2015 Thayeria šeima balandžio 21, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE