Stiklinė tetra (Prionobrama filigera)
Posted by

Stiklinė tetra (Prionobrama filigera)

Stiklinė tetra

Stiklinė tetra (Prionobrama filigera) gyvena Maideros upės (Pietų Amerika) baseine.

Kūno ilgis iki 6 cm.

Kūnas pailgas, iš šonų suplotas, pilvo profilis labiau išlenktas, nei nugaros. Burna iš viršaus. Turi riebalinį peleką.

Kūnas skaidrus, šviesios pilkai-geltonos spalvos su melsvu arba žalsvu blizgesiu. Nuo žiaunų dangtelio iki uodegos peleko eina siaura blizganti žalios spalvos juosta.

Prionobrama filigera2Patinas mažesnis, lieknesnis, pirmieji analinio peleko spinduliai stipriai pailginti ir balti, uodegos pelekas kraujo-raudonumo spalvos. Pas patelę uodegos pelekas rausvas.

Tai taikios, būrinės, šoklios ir labai judrios žuvys. Laikosi viduriniame ir viršutiniame vandens sluoksniuose.

Galima laikyti bendrame, iš viršaus uždengtame akvariume, apsodintame augalais, bet ir su pakankamai daug vietos plaukiojimui. Vanduo: 22-26 C, dH iki 30, pH 6-7,8. Maistas: gyvas, pakaitalai. Nuo dugno valgo prastai. Neršto akvariumas turi būti su tinkleliu ant dugno ir smulkialapių augalų krūmais, ant kurių patelė deda ikrus (iki 500 vnt.). Prieš sodinant nerštui patelės ir patinai savaitę laikomi atskirai. Nerštui sodinama pora arba žuvų grupė, su daugiau patinų. Vanduo nerštui: 26-28 C, dH iki 10, pH 6,8-7,2. Apšvietimas silpnas. Po neršto žuvys iškeliamos. Inkubacinis periodas 1-1,5 paros, mailius pradeda palukioti nuo 2-4 parų. Pradinis maistas: gyvosios dulkės (infuzorijas valgo prastai). Lytiškai subręsta 6 mėn.

0 0 1710 21 balandžio, 2015 Prionobrama šeima balandžio 21, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE