Raudonasis kongo arba raudonakė tetra – Arnoldichthys spilopterus (Video, nuotraukos, aprašymas)
Posted by

Raudonasis kongo arba raudonakė tetra – Arnoldichthys spilopterus (Video, nuotraukos, aprašymas)

Gyvena: Lagoso miesto srityje iki Nigerio upės.

Kūno ilgis iki 10 cm.

Arnoldichthys spilopterusKūnas suplotas iš šonų. Analinis pelekas ant uodegos, yra riebalinis pelekas.

Nugara rudai-žalia, šonas sidabrinis su žaliu iki žaliai-žydru blizgesiu. Visi žvynai su tamsiu apvadu. Ant šono juoda zigzago formos juosta, kuris tęsiasi jau tiesia linija ant uodegos peleko. Viršutinė akies rainelės spalva blizgiai raudona. Nugaros pelekas su didele juoda dėme.

Patinas mažesnis, lieknesnis, analinis pelekas su kreivės formos išlenktu apatiniu kraštu ir tamsiai-žaliomis ir geltonomis išilginėmis juostomis. Pas kai kurias lokalias rases pas patiną ant analinio peleko kraujo raudonumo spalvos dėmė. Patelė blankiau nuspalvinta, apatinis analinio peleko kraštas tiesesnis ir prie jo pagrindo tamsi dėmė.

Žuvys taikios, būrinės, judrios, šoklios, kiek baikščios, laikosi viršutiniame ir viduriniame vandens sluoksniuose. Jautrios vandens užterštumui organika, laikant kietame vandenyje galis susirgti tuberkulioze.

Arnoldichthys spilopterusGalima laikyti bendrame akvariume su ramiomis žuvimis. Akvariumas turėtų būti ilgas, iš viršaus uždengtas, turi būti laisvos vietos plaukiojimui, o taip pat vietomis apsodintas augalais, kuriuose žuvys galėtų slėptis. Vanduo: 24-28 C, dH iki 20, pH 6-7,5.

Maistas: gyvas (mėgsta uodo trūklio lervas, koretrą, vabzdžius), pakaitalai.

Ch. Pinteris praneša, kad pas jį žuvys reguliariai neršė bendrame akvariume dH 8 vandenyje.

Neršimo akvariumas ne mažesnis nei 100 l porai žuvų, su keletu augalų krūmelių. Vanduo: 26-28 C, dH 2-8, pH 6-6,9, reikia kasdieną įpilti nedidelį kiekį šviežio vandens.Patelė išneršia iki 1000 ikrelių. Inkubacinis periodas 24-35 val. Mažyliai plaukioja po 2-6 parų. Pradinis maistas: infuzorijos, verpetės.

Video:

0 0 281 28 rugpjūčio, 2017 Alestidae giminė, Arnoldichthys šeima rugpjūčio 28, 2017

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE