Pristella riddlei
Posted by

Pristella riddlei

Pristella riddlei

Pristella riddlei gyvena Orinoko upės baseine, nedideliuose tvenkiniuose su stovinčiu ir lėtai tekančiu vandeniu.

Kūno ilgis iki 8 cm, akvariume mažesnės.

Kūnas pailgas, su kiek labiau išlenktu pilvo profiliu, suplotas iš šonų. Šoninė linija nepilna. Turi riebalinį peleką. Analinio peleko priekinis galas ištemptas.

Kūnas permatomas, geltonai-žalias su sidarbiniu blizgesiu, priekinėje liemens dalyje tamsi dėmė, pilvas baltas. Ant analinio ir nugaros pelekų per vidurį juoda dėmė, su kuria sujungta geltona dėmė apačioje. Uodegos pelekas kraujo raudonumo spalvos.

Patinas mažesnis ir lieknesis, dėmė ant analinio peleko blankesnė, nei patelės, arba jos išvis nebūna. Pas patelę uodegos pelekas ryškesnis.

Pristella riddleiYra albinosinė forma su gelsva kūnos spalva.

Tai taikios, būrinės žuvys, laikosi viduriniame vandens sluoksnyje.

Galima laikyti bendrame akvariume, vietomis apsodintame augalais ir slėptuvėmis. Vanduo: 22-26 C, dH 5-20, pH 6,5-7,5. Maistas: gyvas, pakaitalai.

Nerštui naudojama grupė žuvų, kadangi porą atrinkti yra sudėtinga. Neršto akvariumas su tinkleliu ant dugno ir smulkialapių augalų krūmais, ant kurių patelė padeda ikrus (iki 600 vnt.). Vanduo nerštui: 25-28 C, dH 10, pH 65-7,5. Po neršto žuvis reikia iškelti, akvariumą užtamsinti. Inkubacinis periodas 1-2 paros. Pradinis maistas: infuzorijos, verpetės. Lytiškai subręsta 8-10 mėnesių.

 

0 0 1578 21 balandžio, 2015 Pristella šeima balandžio 21, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE