Burundžio Princesė (Neolamprologus brichardi)
Posted by

Burundžio Princesė (Neolamprologus brichardi)

Burundžio Princesė

(Neolamprologus brichardi)


Burundžio Princesė Gyvena
uolėtose zonose.

Kūno ilgis iki 10 cm, akvariume mažesnės.

Kūnas ištemptas, nugaros ir pilvo profiliai gana lygiai išsilenkę. Galva didelė. Analinis ir nugaros pelekai galuose ištemti kaip siūliukai, kaip ir viršutiniai ir apatiniai uodegos peleko spinduliai.

Pagrindinė kūno spalva rudai-geltona iki pilkai-rudos. Ant kiekvieno žvyno raudonai-ruda dėmelė, kurios dėka ant kūno esant tam tikram apšvietimui atsiranda neaiškios išilginės tos pačios spalvos linijos. Ant žiaunų dangtelio krašto juoda dėmė su sidabriškai-žydru apvadu, iš galinės akies pusės raudonai-ruda dėmė. Pelekai geltonai- iki pilkai-žalios spalvos, su šviesiai-raudonais spinduliais ir šviesiai-žydru apvadu.

Šios žuvys gyvena apatiniame ir viduriniame vandens sluoksniuose. Patinai turi savo teritoriją, elgiasi gana agresyviai.

Kai kuriais atvejais teritorija gali užimti ir visa akvariumą, ir tuomet tenka laikyti tik porą šių žuvų. Porų išskirti nerekomenduojama. Akvariume iki 120 cm ilgio su neolamprologusais galima laikyti žuvis kilusias iš Tanganikos ežero ir neršiančias olose (5-6 rūšių). Kartu su pakankamu kiekiu akmenų, imituojančių uolas, akvariume turėtų būti ir augalų su stipria šaknų sistema, kurie nustato teritorijų ribas. Po to kai susikuria poros, likusias žuvis reikia pašalinti. Vanduo: 24-27 C, dH 7-20, pH 7,2-8,5. Maistas: gyvas, pakaitalai.

Ikrus išneršia olose, kartais ant akmenų. Paprastai patelė rūpinasi ikrais, o patinas saugo teritoriją. Nerštą skatina temperatūros pakėlimas 2 C ir šviežias vanduo. Inkubacinis periodas 2-3 dienos, mailius plaukioja po 6-10 parų. Pradinis maistas: verpetės, ciklopo naupilijos ir artemijos. Suaugusios žuvys nesuėda mailiaus, kuris iš pradžių plaukioja jų teritorijoje. Lytiškai subręsta 8-12 mėn.

Prieš nerštą pas patelę matosi ilga kiaušdėtė.

Patinai labai agresyvūs tarp savęs, bet į savo teritoriją įsileidžia keletą patelių. Patelė išneršia iki 200 ikrelių. Mailius dalyvauja ginant teritoriją. Kai kurie akvariumistai norėdami stimuoliuoti palikuonių priežiūrą į rūšinį akvariumą įleidžia julidochromisų, parūpindami jiems slėptuves, arba didelių molinezijų.

Princesė Burundi neėda arba labai vangiai ėda maistinius pakaitalus.

0 0 2957 12 spalio, 2015 Neolamprologus šeima spalio 12, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE