Petitella georgiae – Netikra raudonburnė Tetra
Posted by

Petitella georgiae – Netikra raudonburnė Tetra

Petitella georgiae

Netikra raudonburnė Tetra (Petitella georgiae) gyvena Amazonės upės viršūpyje.

Patino ilgis iki 5 cm, patelės – iki 6 cm.

Kūnas pailgas, sąlyginai neaukštas, suplotas iš šonų. Turi riebalinį peleką.

Pagrindinė kūno spalva sidabrinė su žaliai-žydru blizgesiu, pilvas balkšvas, galva raudona, per visą kūną išilgai iki uodegos peleko eina tamsi juosta. Uodegos pelekas baltas su 3 plačiomis juostomis horizontaliomis juostomis, vidurinioji tęsiasi iki uodegos stiebo.

Patinas lieknesnis, nugaros pelekas su raudonu atspalviu. Pas patelę nugaros pelekas bespalvis.

Tai taikios, būrinės žuvys, laikosi visuose vandens lygiuose. Staigus salygų pasikeitimas sukelia šoką, kuris taip pat dažnai ištinka gaudant žuvis su sieteliu.

Galima laikyti bendrame akvariume, vietomis apsodintame augalais su plaukiojančiais arti paviršiaus lapais. Vanduo: 22-26 C, dH 2-13, pH 5,5-7. Apšvietimas: 0,5 W/l. Maistas: gyvas, pakaitalai. Neršto akvariumas nuo 60 cm ilgio, be grunto, su stambialapiais augalais, kurių lapai plaukioja ties vandens paviršiumi arba yra arti jo. Nerštas kartais įvyksta bendrame akvariume po vandens pakeitimo. Vanduo nerštui: 26 C, dH iki 5, pH 5,5-6,8. Nerštui sodinama žuvų grupelė, paprastai patelių ir patinų po lygiai. Patelė išneršia iki 250 ikrelių ant lapų. Po neršto žuvys iškeliamos, vandens lygis sumažinamas iki 10 cm, kai kurie akvariumistai užtamsina akvariumą. Inkubacinis periodas apie 1 para, mažyliai plaukioja nuo 4-6 parų. Pradinis maistas: gyvosios dulkės. Lytiškai subręsta 8-10 mėn.

0 0 1445 19 balandžio, 2015 Petitella šeima balandžio 19, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE