Perliukė (Nuotraukos, video, aprašymas)
Posted by

Perliukė (Nuotraukos, video, aprašymas)

Perliukė

Kūnas apvalainas, nugara žema, galvos profilis palaipsniui pereina į nugaros profilį, žvynai pakelti. Nugaros pelekas stovi vertikaliai. Jo pirmieji spinduliai pagal ilgi lygūs 1/2 kūno ilgiui. Pilvo pelekas tokio pat aukščio. Analinis pelekas ir uodegos pelekas susidvejinę. Uodegos pelekas dvigubas ir 1/3 išpjautas, nenusvyrantis.

Kūnas auksinės iki oranžinės spalvos, su dideliais, iškilusiais, panašiais į perlus žvynais.

Tai taikios, ramios žuvys, mėgsta raustis grunte, reikalauja didelio deguonies kiekio vandenyje. Galima laikyti su kitomis ramiomis žuvimis.

Akvariumo dydis turi atitikti 10 l vandens vienai žuviai esant aeracijai ir 15 l be jos. Akvariumas dalinai apsodintas augalais (bet ne su smulkiais lapais – ant jų nusėda purvas, pakeliamas žuvų nuo grunto, kurios kapstosi jame.), su apvaliais akmenimis, šakomis. Vanduo: 15-24 C, dH 8-25, pH 6-8, turi būti kasdieną pakeičiamas 1/10 vandens, aeracija, filtracija (geriau biologinis filtras). Maistas: gyvas, augalinis, pakaitalai.

Pas nerštui pasiruošusią patelę storas, ikrų pripildytas pilvas. Pas patiną ant žiaunų dangtelio atsiranda neršimo taškeliai, ir jis plaukioja paskui patelę, laikydamasis prie jos kiaušdėties.

Nerštui talpinami 2-3 patinai ir 1 patelė, sukakus 2-3 metams amžiaus, kuriuos prieš tai laiko 2-3 savaites atskirai. Neršto akvariumas nuo 80 cm ilgio su smėlėtu gruntu ir su smulkialapio augalo krūmeliu. Vanduo šviežias, vandens lygis 20-25 cm. Selekcinių formų žuvims reikalinga 24-24 C temperaūra. Patelė padeda iki 10 000 ikrų. Po neršto žuvys iškeliamos ir substratas su irkais perkeliamas į inkubatorių, rekomunduojama apšviečiamą saulės spindulių. Temperatūra jame turėtų būti pastovi. Jos svyravimas daugiau kaip 5 C pražūtingas žuvims. Inkubacinis periodas 2-4 paros, mailius plaukia po 2-5 parų. Pradinis maistas: gyvosios dulkės

Video: Youtube.com

0 0 1195 02 gegužės, 2015 Karosų šeima (Carassius) gegužės 2, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE