Nanochromis dimidiatus – Oranžinis nanochromis
Posted by

Nanochromis dimidiatus – Oranžinis nanochromis

Oranžinis nanochromis (Nanochromis dimidiatus)


Gyvena
Kongo upės šiaurės-rytų baseino apatinėje tėkmėje.

Kūnas ištemptas į ilgį, suplotas iš šonų, nugaros profilis labiau išlenktas, nei pilvo. Burna galinė, lūpos storos. Nugaros pelekas ilgas.Kūno ilgis iki 8 cm, patelės kiek trumpesnis.

Pagrindinė spalva ruda iki rožiniai-violetinės, tamsus žvynų apvadas ant kūno sudaro tinklinį piešinį. Gali atsirasti tamsios išilginės juostos arba dėmės. Neporiniai pelekai galsvi su rusvai-oranžinėmis dėmėmis. Veisimosi metu patelės pilvas tampa ryškiai violetinės spalvos.

Žuvys laikosi viduriniame ir apatiniame vandens sluoksniuose. Pora užima teritoriją, kurią paprastai saugo patinas.

[sociallocker id=“1607″] Galima laikyti gendarme akvariume, geriau su žuvimis, kurios laikosi viduriniame ir viršutiniame vandens sluoksniuose. Vietomis turėtų būti augalų, uolų (jų skaičius ne mažesnis nei žuvų), šakų. Vanduo: 22-26 C, dH 5-15, pH 6,5-7,5. Maistas: gyvas, pakaitalai.

Neršia tiek bendrame, tiek neršimo akvariume. Vanduo: 2-3 laipsniais aukštesnė temperatūra nei laikant, pažemintas dH (ne auštesnis kaip 10), pH 6-7. Patelė išneršia iki 150 ikrų, kuriuos prižiūri, tuo metu patinas saugo teritoriją. Inkubacinis periodas 3 paros, mailius plaukia po 3-5 parų saugant tėvams. Pradinis maistas: gyvosios dulkės. Subręsta 10-12 mėn. [/sociallocker]

0 0 830 08 spalio, 2015 Cichlidae giminė, Nanochromis šeima spalio 8, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE