Neolamprologus brevis arba Lamprologus brevis
Posted by

Neolamprologus brevis arba Lamprologus brevis

Neolamprologus brevis

Sinonimas: Lamprologus brevis

Neolamprologus brevis gyvena smėlėtose zonose.

Patino kūno ilgis iki 6 cm, patelės iki 4 cm.

Yra keletas spalvinių variantų: oranžinės, tamsiai-rudos, gelsvos, šviesiai-žydros spalvos. Visi su vertikaliomis juostomis ant šonų.

Kriaukliniai lamprologusai gyvena smėlėtose zonose ir laikosi vietose, kuriose yra daug tuščių Neothauma šeimos kriauklių, kurios tarnauja kaip žuvų slėptuvės ir jų ikrų dėties vietos. Šios žuvys teritorinės, labai baigščios, sudaro poras, kurios dažniausiai užisiima vieną kriauklę. Kai kurios rūšys kasa duobę, kuri nustato jų teritorijos ribą. Tai taikios žuvys, tačiau jas geriau laikyti rūšiniame akvariume su smėlėtu gruntu, kriauklių skaičius turėtų viršyti žuvų skaičių (galima naudoti ampuliarijų arba vynuoginių sraigių kriaukles), išilgai galinės ir šoninių sienelių sodinami augalai. Vanduo: 24-28 C, dH 10-20, pH 7,2-8,5. Maistas: gyvas (ypatingai gerai ėda ciklopus, uodo trūklio lervas, koretras ir enchitreusus), pakaitalai.

Patelė išneršia kriauklėje iki 30 ikrelių ir rūpinasi jais ir lervutėmis, patinėlis gina teritoriją. Mažyliai iš kriauklės išplaukia po 8-15 parų. Pradinis maistas: gyvosios dulkės (galima duoti mažų ciklopo naupilijų ir artemijų).

0 0 843 27 lapkričio, 2015 Neolamprologus šeima lapkričio 27, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE