Molinezija latipina (Poecilia latipinna) – Nuotraukos, video, aprašymas
Posted by

Molinezija latipina (Poecilia latipinna) – Nuotraukos, video, aprašymas

Molinezija latipina

Molinezija latipina (Poecilia latipinna) gyvena gėlo ir kiek druskingo vandens telkiniuose ties Meksikos įlanka.

Patino ilgis iki 10 cm, patelės – iki 12 cm.

Molinezija latipinaKūnas pailgas, gana aukštas. Nugaros pelekas platus ir aukštas, pas patiną gali būti aukštesnis nei kūnas.

Spalvingumas labai įvairus. Dažnai sutinkama tamsi nugara, šonas iš viršaus rudas, iš apačios rožinis arba žydras, žvynai su perlamutriniu blizgiu su raudonais, žydrais, tamsiai-žaliais arba juodais taškeliais, sudarančiais 5-6 horizontalių linijų įspūdį. Ant pilvo 6-7 tamsios juostos. Gerklė ir pilvas baltai-sidabriniai. Nugaros pelekas šviesiai žydras su juodų taškelių eilėmis ir geltonu iki oranžinio apvadu. Uodegos pelekas iš apačios žydras, per vidurį žydrai-pilkas, viršuje su oranžiniais taškeliais ir perlamutriniu blizgiu, gali būti iš viršaus žalias su juodais taškeliais, o per vidurį geltonai-oranžinis ir apačioje su žaliais štrichais.

Patelė blankesnių spalvų, nei patinas. Yra juodų, o taip pat albinosų formų.

Kryžminant su burine molinezija išveista veislė su dideliu burės formos nugaros peleku su oranžiniu apvadu.

Tai taikios žuvys, bet žuvys su dideliais pelekais laikomos atskirai, kadangi žuvys su paprastais pelekais gali juos suplėšyti. Galima laikyti bendrame akvariume, vietomis apsodintame augalais, pridėta šakų, akmenų dekoracijų, kad žuvys galėtų pasislėpti. Geriau laikyti grupėmis su didesniu pateliu skaičiumi. Vanduo: 24-28 C, dH 10-25, pH 7-8, reikėtų įberti druskos 1 g/l. Maistas: gyvas, augalinis (dumbliai), pakaitalai.

Ikrai apvasinami patelės kūne ir jį palieka pilnai susiformavęs mailius, kuris iš karto valgo maistą.

Neršia bendrame akvariume. Žuvys suėda mailių, todėl patelę prieš neršiant paprastai atskiria į atskirą akvariumą apsodintą augalais ir plaukiojančiais augalais, tarp kurių slepiasi mailius.Molinezija latipina

Nėštumas trunka 8-10 savaičių, atsiveda iki 240 palikuonių. Rekomenduojama veisti ir auginti žuvis su dideliais pelekais druskingame vandenyje (iki 6 g/l). Taip pat manoma, kad temperatūros kritimas lėtina brendimą, tačiau didina šansą išveisti žuvytes su didesniais pelekais. Pradinis maistas: gyvosios dulkės (ciklopo naupilijos, artemijos). Lytinis patinų subrendimas 8-12, patelių – 5-6 mėnesių.

Video: Youtube.com

 

0 0 4883 16 balandžio, 2015 Poecilija šeima balandžio 16, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE