Moenkhausia oligolepis
Posted by

Moenkhausia oligolepis

Moenkhausia oligolepis

Moenkhauzia oligolepis (Moenkhausia oligolepis) gyvena: Gajanoje ir Amazonės upės baseine, nedideliuose vandens telkiniuose su stovinčiu ir lėtai tekančiu vandeniu.

Kūno ilgis iki 16 cm, akvariume iki 12 cm.

Nugara žaliai-alyvinė iki geltonai-alyvinės, šonas sidabrinis, blizgasntis, su melsvu persiliejimu, pilvas sidabrinis-baltas, tamsus žvynų apvadas sukuria ant kūno tinklo piešinį, priekinėje kūno dalyje 1-2 neryškios dėmės. Viršutinė akies dalis raudonos spalvos. Prie uodegos peleko padgrindo yra juoda vertikali juosta, kartais priešais ją matomos dvi auksinės arba balkšvos dėmės. Neporiniai pelekai gelsvi.

Pas patiną pelekai pailgėję, ypatingai piemieji analinio peleko spinduliai.

Kūnas pailgas, gana aukštas, elipsės formos, suplotas iš šonų. Turi riebalinį peleką.

Suaugusios žuvys tampa agresyvios. Žuvys mėgsta šviesą, laikosi viduriniame vandens sluoksnyje.

Vanduo: 22-26 C, dH iki 20, (žuvų, skirtų veisimui laikymas, esant dH iki 10), pH 6-7,5. Maistas: gyvas, augalinis, pakaitalai.

Neršimui skirtas akvariumas turėtų būti nuo 60 cm ilgio porai uždengtas iš viršaus (neršto metu žuvys gali iššokti), ant dugno reikia patiesti tinklelį, ant jo smulkialapių augalų krūmelį, apšvietimas silpnas. Vanduo: 25-27 C, dH iki 6, KH iki 1, pH 6-6,8. Prieš nerštą patinas ir patelė savaitę laikomi atskirai. Sodinti neršimui geriau vakare. Patelė išleidžia iki 1000 ikrų. Po neršto žuvys perkeliamos, akvariumas su ikrais užtemdomas. Inkubacinis periodas 1-2 paros. Pradinis maistas: gyosios dulkės. Lytiškai subręsta 6-12 mėnesių.

 

0 0 961 19 balandžio, 2015 Moenkhausia šeima balandžio 19, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE