Julidochromis marlieri Poll (Nuotraukos, video, aprašymas)
Posted by

Julidochromis marlieri Poll (Nuotraukos, video, aprašymas)

 

 

Kūno ilgis iki 13 cm, akvariume iki 8 cm.

Kūnas lieknas, torpedos formos. Burna apatinė. Nugaros pelekas ilgas.

Julidochromis marlieri

Julidochromis marlieri

Pagrindinė spalva balkšvai-pilka, rausva iki geltonos, ant kūno juodas tinklinis piešinys, susidarantis iš trijų išilginių ir 9-10 nepilnų skersinių juostų. Pelekai kūno spalvos su juodomis dėmelėmis, kraštai šviesiai-žydri su juodu apvadu.

Ch. Champelis rekomenduoja statinius iš akmenų, kurie bus patino teritorijos centras, statyti ne mažiau kaip 60 cm vieną nuo kito. Žuvys rūpinasi dėtimi, bet į mažylius nekreipia dėmesio.
Žuvys laikosi viduriniame ir apatiniame vandens sluoksniuose, porų kūrimosi metu patinai labai agresyvūs vienas su kitu.

Iš akvariumo po porų susidarymo likusias žuvis reikėtų išimti. Teritorijos su uolomis ir angomis tarp akmenų turi būti atskirtos augalais arba akmenimis. Žuvis galima laikyti bendrame akvariume, taip pat ir su kitais panašaus dydžio cichlidais iš Tanganikos ež.

Julidochromis marlieri

Julidochromis marlieri

Vanduo: 24-27 C, dH 7-20, pH 7,2-8,5. A. Polonskis rekomenduoja nedidelėmis porcijomis keisti vandenį 2-3 kartus per savaitę, kad per 1-1,5 savaitės būtų pekeičiama 20-25 % vandens, bet ne daugiau nei 10% kas kartą. Būtina atkreipti dėmesį į atliekų ir maisto likučių pašalinimą, kadangi nitrifikacijos proceso metu išsiskiria amoniakas. Maistas: gyvas, pakaitalai.

Julidochromis marlieri

Julidochromis marlieri

Nerštas porinis, tiek bendrame, tiek neršimo akvariume nuo 50 cm ilgio, su ola, kurioje pora padeda ikrelius (paprastai apie 50 vnt.). Nerštą stimuliuoja temperatūros pakėlimas ir šviežio vandens įpylimas. Žuvys nesuėda ikrų ir palikuonių. Inkubacinis preiodas 2-3 paros, mažyliai plaukioja po 4-8 parų ir pradžioje laikosi tėvų teritorijos ribose. Pradinis maistas: verpetės, ciklopo naupilijos ir artemijos. Lytiškai subręsta 7-12 mėnesių.

Versta iš šaltinio:
“Мир Аквариума”
Большая иллюстрированная энциклопедия
В. Д. Плонский

Video: Youtube.com

 

 

0 0 705 26 vasario, 2017 Julidochromis šeima vasario 26, 2017

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE