Julidochromis dickfeldi Staek- Perlamutrinis Julidochormisas (Nuotraukos, video, aprašymas)
Posted by

Julidochromis dickfeldi Staek- Perlamutrinis Julidochormisas (Nuotraukos, video, aprašymas)

Patino kūno ilgis iki 11 cm, patelė mažesnė.

Pagrindinė kūno spalva nuo oranžinės iki pilkai-rudos, apatinė dalis tamsesnė. Per šoną eina trys išilginės juodos juostos. Žvynai su žydru apvadu. Galva su juodomis dėmėmis ir štrichais. Neporiniai pelekai su žydromis dėmelėmis ir juodu apvadu, su siaura žydra juosta po juo.

Ch. Richteris rekomenduoja iš akmenų statyti statinius su tokio dydžio angomis, kad pro jas galėtų praplaukti tik patelė, nes žuvis stipriau išgąsdinus, patinas tampa agresyvus ir gali nužudyti patelę.

Julidochromis dickfeldi

Žuvys laikosi viduriniame ir apatiniame vandens sluoksniuose, porų kūrimosi metu patinai labai agresyvūs vienas su kitu.

Iš akvariumo po porų susidarymo likusias žuvis reikėtų išimti. Teritorijos su uolomis ir angomis tarp akmenų turi būti atskirtos augalais arba akmenimis. Žuvis galima laikyti bendrame akvariume, taip pat ir su kitais panašaus dydžio cichlidais iš Tanganikos ež. Vanduo: 24-27 C, dH 7-20, pH 7,2-8,5. A. Polonskis rekomenduoja nedidelėmis porcijomis keisti vandenį 2-3 kartus per savaitę, kad per 1-1,5 savaitės būtų pekeičiama 20-25 % vandens, bet ne daugiau nei 10% kas kartą. Būtina atkreipti dėmesį į atliekų ir maisto likučių pašalinimą, kadangi nitrifikacijos proceso metu išsiskiria amoniakas. Maistas: gyvas, pakaitalai.

Nerštas porinis, tiek bendrame, tiek neršimo akvariume nuo 50 cm ilgio, su ola, kurioje pora padeda ikrelius (paprastai apie 50 vnt.). Nerštą stimuliuoja temperatūros pakėlimas ir šviežio vandens įpylimas. Žuvys nesuėda ikrų ir

Julidochromis dickfeldi

Julidochromis dickfeld

palikuonių. Inkubacinis preiodas 2-3 paros, mažyliai plaukioja po 4-8 parų ir pradžioje laikosi tėvų teritorijos ribose. Pradinis maistas: verpetės, ciklopo naupilijos ir artemijos. Lytiškai subręsta 7-12 mėnesių.

 

Šaltinis:

“Мир Аквариума”
Большая иллюстрированная энциклопедия
В. Д. Плонский

Video: Youtube.com

0 0 716 25 vasario, 2017 Julidochromis šeima vasario 25, 2017

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE