Inpaichthys kerri
Posted by

Inpaichthys kerri

Inpaichthys kerri

Inpaichthys kerri gyvena Matu-Grosu valstijos (Brazilija) miškų vandens telkiuose.

Kūno ilgis iki 5 cm.

Kūnas pailgas, lieknas, iš šonų kiek suplotas. Turi riebalinį peleką. Analinis pelekas ilgas.

Pas patina nuo burnos iki uodegos peleko eina tamsiai-ruda iki juodos spalvos plati išilginė juosta, virš kurios kūnas yra mėlynai-violetinės spalvos, pereinanti į rudą nugaros spalvą. Pilvas balkšvas. Pelekai skaidrūs, ryškiai geltonos spalvos. Aukštesnioji nugaros peleko dalis rudai-raudona. Riebalinis pelekas melsvas.

Inpaichthys kerriPas patelę ruda nugaros spalva tęsiasi iki išilginės juostos, nuspalvintos, kaip ir patino. Pilvas pastelinės baltos spalvos. Pelekai skaidrūs, gelsvi. Viršutinė nugaros peleko dalis rudai-raudono atspalvio. Riebalinis pelekas rudai-raudonas.

Tai taikios, būrinės žuvys, laikosi viduriame ir viršutiniame vandens sluoksnyje.

Galima laikyti bendrame akvariume, apsodintame augalais, bet su pakankamai vietos plaukiojimui. Vanduo: 23-26 C, dH 5-20, pH 6,5-7,5. Maistas: gyvas, ypatingai mėgsta gyvasias dulkes.

Nerštui atsodinama pora arba grupė žuvų, patinų ir patelių po lygiai. Atsodinus porą, nepasiruošusią nerštui patelę patinas persekioja ir gali užmušti. Patelės pasiruošimo nerštui požymis yra neramus plaukiojimas po akvariumą. Neršto akvariumas nuo 800 kv/cm dugno ploto su 15 cm vandens lygiu, apsodintas smulkialapiais augalais ir silpnu apšvietimu. Vanduo: 26-28 C, dH 1-8, pH 6-6,8. Patelė išleidžia iki 300 ikrelių. Žuvys ikrų nevalgo. Po neršto žuvys iškeliamos ir akvariumas užtamsinamas. Inkubacinis periodas 18-30 val., mažyliai pradeda plaukioti nuo 5-7 paros. Silpnas apšvietimas turėtų būti. Pradinis maistas: infuzorijos, verpetės. Lytiškai subręsta 6-10 mėn.

 

0 0 1706 18 balandžio, 2015 Inpaichthys šeima balandžio 18, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE