Ilgapeliakis Brycinusas arba briliantinis kongo – Brycinus longipinnis (Video, Nuotraukos, aprašymas)
Posted by

Ilgapeliakis Brycinusas arba briliantinis kongo – Brycinus longipinnis (Video, Nuotraukos, aprašymas)

Gyvena Siera-Leonės tekasnčiuose vandens telkiniuose iki Kongo upės rajono.

Kūno ilgis iki 13 cm.

Brycinus longipinnisKūnas ištemptas į ilgį, elipsės formos, stipriai suplotas iš šonų. Šoninė linija pilna. Yra riebalinis pelekas.

Nugara pilkai-ruda, šonas alyviniai-žalios iki geltonai-žalios spalvos su sidarbiniu blizgesiu, pilvas rusvas. Ant uodegos peleko stiebo auksiniai-sidarbininiame fone tėsiasi juoda juosta, kuri, susiaurėdama, pereina ant uodegos peleko. Viršutinė akies rainelės dalis blizgančios raudonos spalvos. Pelekai nuo pilkai-geltonos iki rausvos spalvos.

Patinas didesnis, pelekai rausvi. Nugaros pelekas aukštas, rudas.

Pas patelę pelekai gelsvi, prieš nerštą atsiranda 2 mm kieušdėtė. Žuvys būrinės, taikios, judrios, šoklios, kiek baikštokos, laikosi viršutiniame ir viduriniame vandens sluoksniuose, mėgsta šviesą ir švarų, deguonies prisotintą vandenį.

Galima laikyti iš viršaus uždengtame bendrame akvariume, kuris turi būti ilgas, su plaukiojančiais augalais, vietomis su daugybe augalų, tačiau turėtų likti pakankamai vietos plaukiojimui vandens paviršiuje. Vanduo: 23-26 C, dH 2-5, pH 6-7. Maistas: gyvas, augalinis, pakaitalai.

Brycinus longipinnisNuo grunto maisto neima.

Nerštui įleidžiama žuvų pora arba grupė žuvų. Neršimo akvariumas nuo 60 cm ilgio porai, su tinkleliu ant dugno ir smulkialapiais augalais. Vanduo: 26-28 C, dH 2-5, pH 6-6,5.

Po neršto (būna iki 1000 ikrelių), kuris dažniausiai vyksta praėjus 2-3 paroms po žuvų suleidimo ryte, žuvis reikėtų perkelti. Inkubacinis periodas: 6-8 paros, mažyliai plaukioja po 2-4 parų. Pradinis maistas: infuzorijos, verpetės (labiausiai tinkančios), galima maitinti kiaušinio tryniu.

Video:

0 0 260 01 rugsėjo, 2017 Brycinus šeima rugsėjo 1, 2017

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE