Hyphessobrycon erythostigma – Raudonai dėmėta tetra arba Rubrostigma
Posted by

Hyphessobrycon erythostigma – Raudonai dėmėta tetra arba Rubrostigma

Hyphessobrycon erythostigma

Raudonai dėmėta tetra arba Rubrostigma (Hyphessobrycon erythostigma) gyvena Kolumbijos upėse.

Kūno ilgis iki 10 cm, akvariume mažesnės.

Kūnas labai aukštas, stipriai suplotas iš šonų.

Pagrindinė spalva žalsvai-ruda su sidabriniu blizgesiu, susijaudinusių žuvų su rausvu atspalviu. Gerklė ir pilvas oranžinės-raudonos spalvos. Galinėje kūno dalyje iki uodegos peleko pagrindo eina siaura raudona juosta. Priekinėje kūno dalyje dažnai matoma raudona dėmė. Akies apvadas raudonas, susikertanti su juoda vertikalia juosta. Uodegos pelekas raudonas.

Hyphessobrycon erythostigmaPas patiną nugaros pelekas ištemptas, pjautuvo formos, raudonos spalvos su juoda dėmė ir baltu appvadu: analinis pelekas iš priekio pailgėjęs, prie pagrindo žydrai-baltas, prie krašto juodas; uodegos pelekas su žydrai-baltais štrichais. Pas patelę nugaros pelekas normalaus ilgio, ant jo didelė juoda dėmė.

Žuvys laikosi viduriniame vandens sluoksnyje, mėgsta didelį kiekį deguonies, blogai perneša didelį kiekį šviežio vandens.

Maistas: gyvas, pakaitalai.

Galima laikyti bendrame akvariume su augalais ir pakankamai vietos plaukioti. Vanduo: 23-25 C, dH 5-15, pH 6-7,5.

Veisiant sunku parinkti porą, nerštui geriau naudoti žuvų grupę. Neršto akvariumas su tinkleliu ant dugno, ant jo smulkialapiai augalai su ilgais stiebais. Vanduo: temperatūra 2-3 laipsniais aukštesnė, nei laikant (25-27 C), dH iki 4, KH iki 1, pH 6-6,8, vandens lygis 10-15 cm. Patinus nuo patelių savaitę prieš nerštą reikia laikyti atskirai. Nerštas paprastai vyksta ryte. Po neršto žuvis reikia iškelti, akvariumą užtamsinti. Inkubacinis periodas 1-2 paros, mažyliai pradeda plaukti po 3-5 parų. Pradinis maistas: infuzorijos, verpetės. Lytiškai subręsta: 8-12 mėn.

 

0 0 1474 23 balandžio, 2015 Hyphessobrycon šeima, Rubrostigma (Hyphessobrycon erythostigma) balandžio 23, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE