Heterandria bimaculata (Nuotraukos, video, aprašymas)
Posted by

Heterandria bimaculata (Nuotraukos, video, aprašymas)

Heterandria bimaculata

Heterandria bimaculata gyvena pietinėje Meksikos dalyje ir centrinėje Amerikoje.

Patinėlio iglis iki 4 cm, patelės iki 9 cm.

Žuvų gyvenančių kalnuotose vietovėse kūnas daugiau kresnas.

Kūno spalva varijuoja priklausomai nuo gyvenamos vietos. Labiau paplitusi žaliai-pilka su tinkliniu piešiniu, sukuriamu tamsaus žvynų apvado. Žiaunų dangtelis su oranžine ir raudona dėme. Ant uodegos peleko juoda dėmė. Nugaros pelekas geltonai-žalias su rudais taškeliais ir linijomis.

Pas patiną apatinė uodegos peleko dalis su raudonu apvadu.

Žuvys gyvenančios Jukatano pusiasalyje, šviesios šviesiai-rudos spalvos su tinkliniu piešiniu. Ant uodegos peleko juoda dėmė. Apatinė uodegos peleko dalis su šviesiai-žydru apvadu. Pas patiną nugaros pelekas su gelsvos arba oranžinės-raudonos spalvų apvadu.

Kūnas ištemptas į ilgį, iš šonų kiek suplotas, uodega gana aukšta.

Patinėlis turi gonopodijų. Ikrai apvaisinami patelės viduje ir ją palieka pilnai susiformavęs mailius, kurie iškarto valgo maistą.

Žuvys yra plėšrios, puola kitų rušių žuvis, tarp savų gana taikios. Mažesnį už save mailių laiko maistu. Galima laikyti tik rūšiniame akvariume. Subręsta 4 mėn.

Žuvys plaukioja viršutiniame ir viduriniame vandens sluoksniuose.

Akvariumas turi būti gausiai apaugęs augalais su žemyn kabančiomis ilgomis augalų šaknimis. Vandens temperatūra: 22-26 C, dH 10-20, pH 6,7-8. Maistas: gyvas, papildomai augalinis, pakaitalai.

Neršimas dideliame akvariume. Nėščią patelę su dideliu pilvuku galima perkelti į atskirą, gausiai augalais apsodintą akvariumą (taip pat ir su plaukiojančiais augalais). Akvariumo vandens temperatūra turėtų būti 24-28 C. Nėštumo trūkmė 4-8 savaitės. Patelė ilgą laikotarpį gimdo po keletą atžalų per dieną (paprastai 40-50). Pradinis maistas: infuzorijos, verpetės.

0 0 1212 15 balandžio, 2015 Heterandria šeima balandžio 15, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE