Hemigrammus ocellifer
Posted by

Hemigrammus ocellifer

Hemigrammus ocellifer

Hemigrammus ocellifer gyvena Pietų Amerikos šiaurinės dalies vandens telkiuose.

Kūno ilgis iki 4,5 cm.

Kūnas gana aukštas.

Pagrindninė spalva nuo švelniai-rudos iki geltonai-žalios spalvos, nugara tamsesnė. Per kūno vidurį, nuo nugaros peleko prasideda ir tęsiasi iki uodegos peleko, neryški tamsi išilginė juosta, kuri ant uodegos pagrindo sukuria kryžiaus formos peišinį su baltu apvadu. Ant viršutinės uodegos stiebo dalies auksinės ir raudonos spalvos švytinti dėmė. Už žiaunų dangtelio – juoda dėmė su auksiniu apvadu. Viršutinė akies dalis raudona. Pelekai bespalviai, nugaros, analinis ir krutinės pelekai su baltai-žydrais galiukais.

Hemigrammus ocelliferŽuvys laikosi viduriniame vandens sluoksnyje, mėgsta šešėlį ir plaukiojančius augalus su dideliais lapais.

Tai taikios, būrinės žuvys, galima laikyti bendrame akvariume. Vanduo: 23-25 C, dH iki 15, pH 7,5. Maistas: gyvas, papildomai – augalinis, pakaitalai.

Neršto akvariumas su tinkleliu ant dugno ir augalais. Vanduo: temperatūra 2-3 C ir aukštesnė nei laikymo, dH iki 5, KH iki1, pH 6-6,5, vandens lygis 15-20 cm. Pateles ir patinus prieš nerštą dvi savaites reikia laikyti atskirai. Nertštui paparastai naudojama pora arba grupė žuvų. Neršdama, paprastai ryte, patelė padeda apie 200 ir daugiau ikrų. Po neršto žuvis reikia perkelti, akvariumą užtamsinti, vandens lygį sumažinti iki 10 cm. Inkubacinis periodas 1-2 paros, mailius pradeda plaukti po 2-6 parų. Apšvietimas turėtų būti silpnas. Pradinis maistas: infuzorijos, verpetės. Lytiškai subręsta 6-10 mėn.

 

0 0 1391 22 balandžio, 2015 Hemigrammus šeima balandžio 22, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE