Hemigrammus marginatus
Posted by

Hemigrammus marginatus

Hemigrammus marginatus

Hemigrammus marginatus gyvena šiaurinėje ir centrinėje Pietų Amerikos dalyse iki Argentinos.

Kūno ilgis iki 8 cm, akvariume mažesnės.

Kūnas kiaušinio formos.

Nugara alyvinė, šonas sidabrinis su gelsvai-rudu iki žalio persiliejimu. Nuo žiaunų dangtelio iki uodegos peleko pradžios eina žaliai-auksinė juosta, kuri užsibaigia juoda dėme. Analinis ir nugaros pelekai gelsvai-žalsvi su baltais galiukais, uodegos pelekas prie pagrindo geltonas, per abiejų menčių vidurį eina juoda plati juosta, pelekų galiukai gelsvai-balti.

Pas patiną analinis ir nugaros pelekų galiukai ryškesnių spalvų.

Tai judrios žuvys, laikosi viduriniame vandens sluoksnyje.

Tai taikios, būrinės žuvys, galima laikyti bendrame akvariume. Vanduo: 23-25 C, dH iki 15, pH 7,5. Maistas: gyvas, papildomai – augalinis, pakaitalai.

Neršto akvariumas su tinkleliu ant dugno ir augalais. Vanduo: temperatūra 2-3 C ir aukštesnė nei laikymo. Ch. Miulleris rašo apie šių žuvų veisimą tokių parametrų vandenyje: dH 2-8, pH 6-7 ir nurodo, kad palikuonis blogai veikia per anksti pakeistas vanduo, todėl jis turėtų būti filtruojamas. Vandens lygis 15-20 cm. Pateles ir patinus prieš nerštą dvi savaites reikia laikyti atskirai. Nertštui paparastai naudojama pora arba grupė žuvų. Neršdama, paprastai ryte, patelė padeda apie 200 ir daugiau ikrų. Po neršto žuvis reikia perkelti, akvariumą užtamsinti, vandens lygį sumažinti iki 10 cm. Inkubacinis periodas 1-2 paros, mailius pradeda plaukti po 2-6 parų. Apšvietimas turėtų būti silpnas. Pradinis maistas: infuzorijos, verpetės. Lytiškai subręsta 6-10 mėn.

 

0 0 3890 22 balandžio, 2015 Hemigrammus šeima balandžio 22, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE