Hemichromis lifalili
Posted by

Hemichromis lifalili

Hemichromis lifalili

Hemichromis lifalili gyvena Zairo pietryčiuose ir pietuose, išskyrus Rytinio ir Vakarinio Kasai ir Šabo srytis. Gyvena mažuose prūduose, ežeruose, drėkinimo kanaluose ir upėse.

Kūno ilgis iki 15 cm, akvariume mažesnės.

Kūnas kraujo raudonumo su netvarkingai išmėtytomis blizgančiomis žydromis dėmelėmis, kurios pereina ant pelekų. Ant kūno didelė, mėlynos iki juodos spalvos dėmė, kuri kartais pabąla. Neporiniai pelekai violetiniai iki raudonų.

R. Fritcšė rašo, kad silpniausios žuvys įgauna pilką maskuojančią spalvą ir jas sunku pamatyti tarp augalų.

Patino spalva intensyvesnė, su amžiumi ant galvos atsiranda riebalinė pagalvėlė. Pas patelę mažiau žydrų dėmelių.

Žuvys teritorinės, laikosi viduriniame ir apatiniame vandens sluoksniuose, agresyvumo lygis priklauso nuo rūšies ir yra individualūs. Geriau laikyti rūšiniame akvariume su kietalapiais augalais, apsaugotais nuo išrovimo, o taip pat plokščiais akmenimis ir šakomis. Vanduo: 22-26 C, dH iki 20, pH 6,8-7,5., kas savaitę reikia pakeisti 1/4 akvariumo vandens tūrio. Maistas: gyvas, pakaitalai.

Nerštas porinis (porai geriau duoti susikurti iš grupės jaunų žuvų), gali vykti ir paprastame akvariume. Stimuliuoja nerštą vandens pakėlimas 2-3 C ir dalinis vandens pakeitimas. Ikrus (iki 500 vnt.) paprastai padeda ant plokščios akmens. Tėvai prižiūri ikrus ir palikuonis ir tuo metu tampa agresyvūs. Inkubacinis periodas 1-5 paros, mažyliai plaukioja po 4-6 parų. Pradinis maistas: ciklopo naupilijos, nematoda

0 0 1279 15 kovo, 2016 Hemichromis šeima kovo 15, 2016

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE