Hasemania nana
Posted by

Hasemania nana

Hasemania nana

Hasemania nana gyvena pietryčių Brazilijoje.

Ilgis iki 6 cm.

Kūnas pailgas, iš šonų suplotas.

Kūnas sidarbinės spalvos, pas patiną su mėlynu, susijaudinus ir neršiant – raudonu blizgesiu. pas patelę su žaliai-geltonu. Nuo krutinės peleko iki uodegos peleko galo per visą kūno ilgį eina išilginė, skirtingo intensyvumo juodai-žydra juosta. Virš jos yra pas patina auksinė, pas patelę geltona juosta. Pas patiną ant uodegos peleko iš viršaus ir iš apačios juostos yra gelsvos dėmės. Neporinių pelekų galiukai balkšvi. Patino pelekai rudai-raudoni, patelės – gelsvi.

Tai taikios, būrinės, judrios žuvys, kurios laikosi vidruriniame vandens sluoksnyje.

Galima laikyti bendrame akvariume, vietomis apsodintame augalais ir užtamsintomis vietomis. Vanduo: 18-24 C. dH 5-20, pH 6,5-7,5, turtingas deguonies. Maistas: gyvas, pakaitalai.

Neršia poroje arba būryje. Neršto akvariumas nuo 25 cm ilgio porai, be grunto, su užtamsintu dugnu, ant dugno tinklelis, ant jo augalai su pailgintais stiebais. Vanduo nerštui: 24-27 C (2-3 C aukštesnė nei laikant), dH 4-12, pH 6-6,5 (0,5 akvariumo, 0,5 šviežio vandens). Prieš nerštą patinus nuo patelių reikia atskirti ir laikyti 2 savaites. Daugelis akvariumistų suleidžia žuvis vakare, o ryte įvyksta nerštas (iki 200 ikrų), po to žuvys iškeliamos, kadangi jos suvalgo ikrus. L. Kuskovas rekomenduoja užtamsinti akvariumą. Jis mano, kad ikrai bijo šviesos, kituose literatūros šaltiniuose apie tai nerašoma. Inkubacinis periodas 1-2 paros, mailius pradeda plaukti po 3-5 parų. Pradinis maistas: infuzorijos, verpetės. Lytiškai patinai subręsta 6 mėn., patelės – 4 mėn.

 

0 0 1422 21 balandžio, 2015 Hasemania šeima balandžio 21, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE