Girardinus metallicus (Nuotraukos, video, aprašymas)
Posted by

Girardinus metallicus (Nuotraukos, video, aprašymas)

Girardinus metallicus

Girardinus metallicus gyvena Kosta-Rikoje ir Kuboje. Gyvena nedideliuose vandens telkiniuose su tekančiu vandeniu, o taip pat ežeruose, prūduose ir balose.

Patinėlio ilgis iki 5 cm, patelės – iki 9 cm. Kūnas pailgas, neaukštas, kiek suplotas iš šonų. Nugaros pelekas yra galinėje kūno dalyje.

Pagrindinė kūno spalva geltonai-ruda iki pilkai-žalios, su metaliniu blizgesiu. Išilgai šonu eina viena po kitos tamsios ir sidarbinės linijos. Tamsus žvynų apvadas sudaro tinklelio peišinį. Po akimi ir ant žiaunų dangtelio yra keletas blizgančių žalių taškelių. Nugaros peleko pagrindas su juoda dėme.

Pas daugelį patinų nuo gonopodijaus iki burnos eina juoda linija.

Ikrai apvaisinami patelės viduje ir ją palieka pilnai susiformavęs mailius, kuris iš karto ieško maisto.

Tai taikios žuvys.

Girardinus metallicus

Galima laikyti bendruose akvariumuose, vietomis apsodintuose augalais ir plaukiojančiais augalais. Vanduo: 22-25 C, dH 10-25, pH 6,5-7,5. Maistas: gyvas, augalinis, pakaitalai.

Nėščią patelę su dideliu pilvuku reikia perkelti į atskirą akvariumą su 2 laipsniais aukštesne nei laikymo temperatūra, apsodintą augalais ir plaukiojančiais augalais. Nėštumas trunka 21-28 paras. Mailiaus būna iki 60 vnt. Patelė gali suvalgyti mailių, todėl turi būti perkelta. Pradinis maistas: gyvosios dulkės. Subręsta 3-4 mėnesių amžiaus.

Video: Youtube.com

0 0 2329 15 balandžio, 2015 Girardinus šeima balandžio 15, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE