Geophagus steindachneri – Štaindachnnerio Geofagusas
Posted by

Geophagus steindachneri – Štaindachnnerio Geofagusas

Štaindachnnerio Geofagusas (Geophagus steindachneri)

Gyvena Magdalenos ir Kaukos (Kolumbija) upės baseinuose.

Geophagus steindachneri kūno ilgis iki 25 cm, akvariume mažesnės.

Pagrindinė spalva alyvinė iki rudos, gali būti viena išilginė ir keletas tamsių vertikalių juostų. Žvynai vietomis su auksiniu blizgesiu. Neporiniai pelekai rusvi su geltonomis iki gelsvai-rudų dėmelėmis. Nugaros ir analinis pelekai ant galų pailgėję.

Šios žuvys yra teritorinės, išrankios kai renkasi porą. Geriausia poroms leisti susidaryti pačioms iš jaunkilių grupelės. Laikosi viduriniame ir apatiniame vandens sluoksniuose. Rausiasi grunte.

Galima laikyti bendrame akvariume, tačiau geriau rūšiniame poromis. Gruntas iš nesmulkaus smėlio, gali būti kietalapiai augalai su trumpais stiebais, apsaugoti nuo iškapstymo akmenimis arba pasodinti į gruntą užkastus vazonus, iš viršaus pridengtus akmenimis. Turėtų būti plaukiojančių augalų ir būtinai olos, o taip pat plokšti akmenys. Vanduo: 24-26, dH 6-18, pH 6,5-7,5, būtina kas savaitę pakeisti dalį vandens, reikalingas filtras, ypatingai žuvims stipriai kapstančioms gruntą. Maistas: gyvas, augalinis, pakaitalai.

Tai taikios žuvys. Eilė akvariumistų rekomenduoja laikyti grupę su daugiau patelių. Kai kurie egzmplioriai rausia gruntą, daugelis jį pakramto.

Nerštas tiek bendrame, tiek ir neršimo akvariume. Vanduo: 24-28 C, dH iki 12, pH 6,4-7,5. Ikrus (būna iki 100 vnt.) dažniausiai priklijuoja prie iš anksto nuvalyto plokščio akmens. Patelė iš karto inkubuoja ikrus burnoje. Mailius išplaukia po 15-20 parų. Lytiškai subręsta 8-10 mėnesių.

0 0 950 21 gegužės, 2015 Geophagus šeima gegužės 21, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE