Danio devario – (Nuotraukos, video, aprašymas)
Posted by

Danio devario – (Nuotraukos, video, aprašymas)

Danio devario

Danio devario gyvena šiaurinėje Indijos ir Bangladešo dalyje.

Kūno ilgis iki 10 cm, akvariume mažesnės.

Kūnas kiek pailgas, gana aukštas, stipriai suplotas iš šonų.

Nugara alyviniai-žalia, šonas pilkai-žalias, su sidabriniu blizgesiu. Už žiaunų dangtelio mažos geltonos ir žydros neryškios vertikalios juostos. Prieš nugaros peleką ant šono prasideda trys išilginės žydros juostos, perskirtos geltonų linijų, kurios ant uodegos peleko pagrindo susilieja į vieną juostą, pereinančią ant viršutinės menties. Pelekai nuo pilkai-geltonų iki rausvos spalvos.

Tai taikios, judrios, būrinės žuvys, laikosi visuose vandens sluosniuose.

Galima laikyti bendrame akvariume, geriau su judriomis žuvimis. Akvariumą iš viršaus reikia uždengti, todėl kad danijos išsigandusios gali iššokti iš vandens. Augalai sodinami taip, kad būtų daug vietos plaukioti. Vanduo: 21-25 C, dH 5-15, pH 6-7,5, būtinas dalinis vandens pakeitimas kas savaitę. Maistas: gyvas, pakaitalai.

Nešria poroje arba nedidelėje grupėje su daugiau patinų. Neršto akvariumas porai nuo 60 cm ilgio su vandens lygiu 15-20 cm, ant dugno tinklelis ir ant jo smulkialapio augalo krūmas. Vanduonerštui: 26-28 C, dH 5-15, pH 6-6,8. Reikalinga aeracija. Žuvys nerštui sodinamos vakare, ryte su pirmaisiais saulės spinduliais prasideda nerštas. Patelė padeda daugiau kaip 1000 ikrų. Žuvys valgo ikrus, ir todėl jos po neršto iškeliamos. Inkubacinis periodas: 1-3 paros. Pradinis maistas: infuzorijos. Lytiškai subręsta: 8-12 mėn.

Šaltinis:
“Мир Аквариума”
Большая иллюстрированная энциклопедия
В. Д. Плонский

Video:Youtube.com

0 0 1263 03 gegužės, 2015 Danio šeima gegužės 3, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE