Cyprichromis microlepidotus – medaus spalvos cyprochromisas
Posted by

Cyprichromis microlepidotus – medaus spalvos cyprochromisas

Cyprichromis microlepidotus

Kūno ilgis iki 14 cm.

Patinas medaus spalvos su žydrai-violetiniu blizgesiu. Nugaros ir analinis pelekai juodi iki žydrų. Uodegos pelekas geltonai-auksinis iki juodai-žydro.

Patelė pilkos iki pilkai-žalsvos spalvos.

Gyvena Tanganikos ežere. Laikosi dideliame gylyje atvirame vandenyje. Patelės, inkubuojančios ikrus burnoje, susibūria į būrius ir laikosi prie krantų uolėtose zonose.

Kūnas ilgas, neaukštas, palaipsniui susiaurėjantis link uodegos, iš šonų suplotas. Nugaros pelekas ilgas.

Tai būrinės, taikios žuvys, neperneša chloro vandenyje, o taipogi staigaus vandens sudėties pasikeitimo, temperatūros pokyčių daugiau nei 2 C ir deguonies trūkumo. Žuvys yra šoklios (taip pat ir mailius), laikosi viršutiniame ir viduriniame vandens sluoksniuose, mėgsta, kai yra daug erdvės plaukiojimui.

Galima laikyti iš viršaus uždengtame akvariume su augalais ir statiniais iš akmens, imituojančiais uolas. Vanduo: 24-27 C, dH 7-20, pH 7,2-8,5. Būtina skirti ypatingą dėmesį išmatų ir nesuvalgyto maisto šalinimui. Maistas: gyvas, pakaitalai.

S. Ivanovas rekomenduoja maitinant stebėti žuvų elgesį. Jeigu jos pradeda kraipyti galvą į šalis ir mėtosi, siekdamos išspjauti maistą, tai tokį maistą reikia pašalinti ir daugiau jo nebeduoti.

Nerštas būrinis, atvirame vandenyje. Patelė sugauna išnerštus besileidžiančius ant dugno ikrus burna, po to prineša juos prie patino galinės dalies, įtraukdama su vandeniu patino išleistą spermą. Mažyliai palieka patelės burną po 3-3,5 savaičių (10 mažylių – tai jau geras rezultatas). Pradinis maistas: artemijos naupilijos, maži ciklopai. Suaugusios žuvys mažylių neliečia. Lytiškai subręsta 10-12 mėn.

0 0 719 29 kovo, 2016 Cyprichromis šeima kovo 29, 2016

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE