Chromidotiliapia guentheri – Giunterio Chromidetilipia
Posted by

Chromidotiliapia guentheri – Giunterio Chromidetilipia

Chromidotiliapia guentheri – Giunterio Chromidetilipia

Chromidotiliapia guentheri – Giunterio Chromidetilipia gyvena Gvinėjos įlankos pakrantės miškų vandens telkiniuose ir giliau Afrikoje Ganos ir Gabono savanų vandens telkiniuose.

Kūnas kiek pailgas, kiaušinio formos, iš šonų suplotas. Burna aštri, lūpos storos. Nugaros pelekas ilgas.

Kūno ilgis iki 20 cm, akvariume iki 12 cm.

Nugara ir galva nuo geltonai-rudos iki alyvinės-rudos spalvos, šonas alyvinės-žalios spalvos su violetiniu blizgesiu, dviem išilginėmis ir keletu skersinių tamsių juostų, kurios gali išnykti. Ant žiaunų dangtelio žaliai-žydros spalvos dėmė. Neporiniai pelekai geltonai-žali, prie kraštų su violetiniu atspalviu.

Patinas didesnis, pilvas rožinis, nugaros ir analinis pelekai gale kiek užaštrinti, nugaros pelekas su raudonu apvadu. Patelė su raudonu pilvu, ant nugaros peleko tamsus apvadas.

Žuvys nesugyvena tarpusavyje, galima laikyti tiktai porą. Jeigu bendrame akvariume, tai tik su didelėmis žuvimis. Vanduo: 23-25 C, dH 5-20, pH 6-7,5. Veisiant vanduo: 26-28 C. A Polonskis rekomenduoja dH 2-10, pH 6,5-6,8.

Žuvys sukuria poras, yra teritorinės, laikosi viduriniame ir apatiniame vandens sluoksniuose, kartais rausiasi grunte.

Jas reikėtų laikyti dideliame, daug slėptuvių (olų, šakų) turinčiame akvariume, augalus su stipria šaknų sistema nuo išrovimo reikia apsaugoti akmenimis. Maistas: gyvas, augalinis, pakaitalai.

Nerštas porinis tiek bendrame, tiek ir neršimo akvariume su plokščiu akmeniu arba ola, kurioje žuvys padeda ikrus, kuriuos inkubuoja burnoje tiek paeiliui, tiek ir vienas patinas. Jeigu patelė bando atimti ikrus , tai ją reikia pašalinti. Mažyliai išplaukia iš burnos po 10-20 parų. Pradinis maistas: ciklopo naupilijos, nematodai. Lytiškai subręsta 6-10 mėn.

0 0 698 17 kovo, 2016 Chromidotilapia šeima kovo 17, 2016

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE