Callichthys callichthys
Posted by

Callichthys callichthys

Callichthys callichthys

Callichthys callichthys gyvena šiaurinėje ir centrinėje Pietų Amerikos dalyse. Gyvena ramiuose vandens telkiniuose su dumblėtu dugnu.

Kūno ilgis iki 18 cm, akvariume iki 15 cm.

Kūnas ištemptas pailgas, kiek suplotas iš šonų, nugaros profilis šiek tiek kyla link nugaros peleko, pilvo profilis beveik tiesus, šonas padengtas dvejomis kaulinių plokštelių eilėmis, nugara nepilnai jomis padengta. Dvi poros ilgų ūsiukų ant viršutinės žandikaulio dalies ir viena pora trumpų ant apatinės. Turi riebalinį peleką.

Kūnas tamsios alyvinės-žalios iki tamsiai-rudos spalvos, su žydru ir violetiniu atspalviu ir tamsiomis dėmėmis. Pelekai pilki su tamsiomis dėmėmis, kartais su orangžiniu arba rausvu apvadu.

Patinas intensyvesnių spalvų ir pas jį didesnis pirmasis krutinės peleko spindulys.

Žuvys turi papildomą žarnyno kvėpavimą, kas leidžia joms kvėpuoti atmosferos oru ir judėti sausumoje, ieškant vandens.

Tai dugninės, tamsą mėgstančios žuvys.

Galima laikyti bendrame akvariume su panašaus dydžio žuvimis, taipogi lytiškai subrendusias poromis, kadangi patingai pešasi dėl patelių. Akvariumas turėtų būti su dideliais ir plaukiojančiais augalais, slėptuvėmis iš akmenų ir šakų. Vanduo: 18-28 C, dH iki 30, pH 6-8. Maistas: gyvas, taip pat ir smulkios žuvelės.

Nerštas tiek bendrame, tiek neršimo akvariume (galima be grunto su tamsiu pagrindu) su slėptuvėmis, nuo 80 cm ilgio porai. Ant vandens paviršiaus turėtų būti didelis augalo lapas, kurį galima pakeisti 10 cm diametro putplasčio disku. Vandens tekėjimas plonomis srovelėmės ant vandens paviršiaus stimuliuoja nerštą. Patinas po augalo lapu stato lizdą iš putų, į kurį patelė padeda ikrus (iki 200 vnt.), po ko patinas tuos ikrus prižiūri. Inkubacinis periodas 5 paros, esant 26 C, mailius plaukia po 3 parų. Pradinis maistas: verpetės

0 0 961 27 balandžio, 2015 Callichthys callichthys, Callichthys šeima balandžio 27, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE