Aulonocara baenschi
Posted by

Aulonocara baenschi

Aulonocara baenschi

Aulonocara baenschi gyvena Malavyje. Mėgsta laikytis prie akmenuotų krantų, pereinančių į smėlėtą dugną su akmenimis, ant kurių yra dumblių.

Kūnas pailgas, su aukšta nugara, suplotas iš šonų. Galva didelė, kampuota, ant jos matosi 2 eilės įdubų, besitęsiančių nuo burnos aplink akį iki viršutinio žiaunų dangtelio krašto. Nugaros pelekas ilgas.

Kūno ilgis iki 12 cm.

Patino kūnas intensyvios geltonos spalvos, lūpos ir žiaunų dangteliai violetiniai-žydri. Ant šono 7-9 plonos violetinės vertikalios juostos. Žvynai su juodu apvadu. Nugaros pelekas geltonas su oranžiniai-žydrais štrichais ir baltu apvadu. Uodegos pelekas geltonas su žydru juostuotu piešiniu. Analinis pelekas geltonas su apvalia dėme ir žydrais štrichais.

Patelės kūnas pilkai-rudas, ant šono 8-9 tamsios vertikalios juostos.  Neporiniai pelekai tamsūs, skaidrūs. Nugaros ir analinis pelekai su baltu kantu.

Geriausia laikyti akvariume su nedideliais cichlidais kilusiais iš Malavio.

Akvariume turi būti plokščių akmenų ir olų. Gali būti augalų. Vanduo: 22-30 C, dH 4-20, pH 7,2-8,5. Maistas: gyvas, papildomai augalinis, pakaitalai.

Nerštas gali vykti tiek bendrame, tiek neršimo akvariume (nuo 100  l). Jame turėtų būti pakankamai slėptuvių (ne mažiau vienos kiekvienai patelei), todėl kad patinas persekioja nerštui nepasiruošusias pateles. Geriau laikyti grupę žuvų, tai nesuteiks galimybės stipriam patinui sukoncentruoti savo dėmesį į vieną žuvį ir stipriai ją persekioti, dažnai netgi ją sužeidžiant. Ikrus padeda ant plokščio akmens, po ko patelė inkubuoją juos burnoje, pasislėpusi slėptuvėje. Maždaug po 3 savaičių mailius pirmą kartą palieka patelės burną, tačiau dar kurį laiką mažyliai praleidžia joje naktį ir slepiasi nuo pavojų. Kad išsaugoti mažylius prieš jiems išlendant iš burnos galima perkelti patelę į atskirą akvariumą arba iš karto perkelti ikrus į inkubatorių. Pradinis maistas: ciklopo naupilijos ir artemijos. Lytiškai sunbręsta 8-15 mėn.

0 0 1613 16 gegužės, 2015 Aulonocara šeima gegužės 16, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE