Auksinis kongo – Hemigrammopetersius caudalis
Posted by

Auksinis kongo – Hemigrammopetersius caudalis

Sinonimas: Alestopetersius caudalis

Gyvena Kongo upės apatinės tėkmės baseino upėse.

Kūno ilgis iki 7 cm.

Kūnas pailgas, kiek aukštokas, iš šonų suplotas. Burna viršutinė. Nugaros pelekas aukštas. Yra riebalinis pelekas.

Hemigrammopetersius caudalisPatino kūnas skaidrus, gelsvai-pilkas su žalsvu, melsvu ir auksiniu blizgesiu. Pelekai gelsvi. Nugaros pelekas pjautuvo formos, ištemptas į aukštį. Vidurinieji uodegos peleko spinduliai gali būti kiek pailgėję, per vidurį eina tamsi išilginė juosta su baltu apvadu.

Patelės kūnas permatomas, geltonai-pilkas.

Žuvys taikios, būrinės, judrios, baikščios, laikosi viršutiniame ir viduriniame vandens sluoksniuose.

Galima laikyti bendrame akvariume, vietomis apsodintame augalais ir plaukiojančiais augalais, kurie sukuria šešėlį, bet turėtų būti ir pakankamai vietos plaukioti. Vanduo: 22-25 C, dH 5-20, pH 6-7,5. Žuvis skirtas veisimui, geriau laikyti vandenyje su šiais parametrais: dH 10, ph 6-7. Maistas: gyvas (mėgsta imti vabzdžius nuo vandens paviršiaus), pakaitalai.

Nerštui paprastai įleidžiamas vienas patinas ir 2-3 patelės, kuriuos prieš tai laiko atskirai apie 2 savaites. Neršimo akvariumas nuo 80 cm ilgio, vandens lygis 15 cm, ant dugno uždengiamas tinklelis su smulkialapių augalų krūmeliais. Ch. Frėjus rekomenduoja akvariumą užtemdyti ir iš viršaus uždengti, todėl kad žuvys gali iš jo iššokti. Vanduo: 24-26 C, dH 2-4, pH 6-6,5 (kai kuriuose šaltiniuose rekomanduojamas durpingas vanduo). Nerštas paprastai prasideda su pirmaisiais saulės spinduliais. Patelė išneršia iki 500 ikrelių. Po neršto žuvys iškeliamos, vandens lygis sumažinamas iki 5 cm. Inkubacinis periodas 5-8 paros, mažyliai plaukia po 1-1,5 paros. Pradinis maistas: infuzorijos, verpetės. Mažyliai netoleruoja nešvaraus vandens.

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=y55fazuvnvQ

0 0 348 05 rugsėjo, 2017 Hemigrammopetersius šeima rugsėjo 5, 2017

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įveskite teisingą reikšmę * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Naujienlaiškių užsisakymas

Užsisakykite ir gaukite mūsų naujienas el.paštu

Email *

Prašome paremti mūsų projekto išlaikymą SMS žinute

Norėdami paremti naudotoją akvas, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas

1679 iv1 akvas 1.00 EUR
1679 iv2 akvas 2.00 EUR
1679 iv3 akvas 3.00 EUR
1679 iv4 akvas 4.00 EUR
1679 iv5 akvas 5.00 EUR
1679 iv6 akvas 6.00 EUR
1679 iv7 akvas 7.00 EUR
1679 iv8 akvas 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti nurodytam naudotojui, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą akvas galės panaudoti savo internetinių projektų išlaikymui.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 akvas sėkmės projekto vystyme!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

Tapk facebook fanu!

Name *

Email *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE